TOP 10 českých reklam

17. února 2011 v 10:45 | Madeleine |  Jen tak pro zábavu...
     S kamarádkou jsme se dostaly do rozhovoru o reklamách při jedné naší hře, kdy já jsem z našeho rozhovoru udělala soutěžní hru alá Chcete být milionářem a každou její odpověď jsem zkoušela zpochybnit jako Vladimír Čech. A díky komerční pauze jsme se dostaly i k reklamám, tak mi nyní dovolte udělat seznam 10 nejlepších reklam, které jsem kdy v televizi viděla...


A bude mít i ty veliký zahnutý zuby nahoru?


Klasická vánoční reklama, řekněte, kdo by se obešel na vánoce bez této reklamy??


*****
Mohli jsme pro vás připravit normální vánoční reklamu! A krásnou...


Jedna z reklam, z níž byly svého času hlášky všude. A pozměněné na všechno, také hezky povedená... :-D

*****
A mrkev ani nemrkne a kluše, aniž zakopne, už není krotká karotka...


Reklama mého dětství, myslím si, že snad každé dítě si ji pamatuje. Zpíval to snad každý :-D.


*****
Postaráte se mi o Bobíka?? - Bóbika.


Jistého času také nejoblíbenější a nejpřehrávanější reklama. Bóbik byl snad všude... :-D

*****
Jsem totiž klasik... a hlavně po ránu.


Taky jedna z mladších reklam a celkem i povedených...

*****
Merci je moje děkuji, merci, za to že jsi...


Milá reklama, dobrá čokoláda. Jeden z mála výrobků, který opravdu stojí za to... Myslím si, že tohle je dobře udělaná a působivá reklama...

*****
Jaroslave, až to budeš natírat příště, musíš to vzít modrou! Příště... 


"Až to budu natírat příště, Vy už tu nebudete..." - Kam se poděla tato reklama?? Svého času taky velmi hraná a citovaná :-D.

*****
Na takové to domácí žvýkání...


Řekněte, tuhle reklamu taky určitě pamatujete! :-D To musím zaklepat! :-D

*****
René, já a Rudolf chodíváme na golf...


A pak z každého kouta zaznívalo: René, já a Rudolf... Jedna z nejstahovanějších písniček jisté doby. Přiznám se, že sehnat opravdu kvalitní verzi v té době bylo těžké.

*****
A na závěr... ať nejsme feministky:
I muži mají své dny


Stará reklama skoro deset let a stále má svoji hodnotu... :-) . Jo, i muži mají své dny.


**********

     Měli jste možnost zhlédnout žebříček 10 starých reklam. Nejsou řazené od nejlepší po nejhorší, nebo tak nějak. Brala jsem je náhodně podle toho, jak jsem si zrovna vzpomněla, nebo jak mi přišly pod ruku. Chtěla jsem ještě zařadit reklamu na GE Money Bank, kde byl supermarket s penězi a k tomuto reklamnímu spotu byla písnička od M. Rupperta - I will be with you
     Klasickou reklamu na Kinder Bueno - Give a bit of mmm to me jsem nezařazoavla, neb ta je sand už kýčem. Odkazově už přidám snad jen hodně starou reklamu na Mattoni. Je snad z r. 1998, záznam několika reklam z roku 1994, přiznám se, že si některé z nich pamatuji dodnes. Další by mohla být reklama na Axe a pár, který sbírá prádlo po městě, taky hezky působivá, a pak známá Axe reklama s čokoládovým mužem, tu jsem bohužel nikde nevygooglila, tak třeba budete úspěšnější. Ale třeba budete spokojeni s tím, že v ideálním světě můžete ženu vypustit, Fernet Stock,... No, a v neposlední řadě určitě nemohu opomenout reklamu na auta Fiat, konkrétně Fiat Bravo. Ta písnička k tomu - Meravigliosa creatura, dokonalé... 

     Přeji hezkou zábavu a pokud vám tu nějaká reklama schází, neváhejte do komentáře doplnit. Samozřejmě v mezích slušnosti. Reklamy, co frčí na Streamu, raději opomeňte... :)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Líbí se ti můj blog?

Ano
Ne

Komentáře

1 Nariel Crash Nariel Crash | Web | 19. února 2011 v 18:30 | Reagovat

Tak tyhle reklamy jsou fakt cool..

mezi moje oblíbené..patří i tyto:
-Hornbach: To jak nesličná paní v zástěře zabíjí hřebíky do dřevěného plotu a plive ty hřebíky jako marfuša ořechy.I osttní spoty mají něco do sebe..Idylka dvou známých na krásně s rekonstruované zahradě s jezírkem a altánkem a prohozenou myšlenkou "To muselo být hodn drahé..super!
-Další u mě vede reklama na KOfolu..
Když ji miluješ není co řešit..Scnka s restaurace, jak mladý pár večeří a slečna ji rukama a zbytky jídla jsou všude..Ale mladík je ní úplně okouzlený..Nebo klučíci u rybníka jak chodí za kyprou hospodskou:-)
Taky bomba..
Zbytek se mi teď vykouřil..pak písnu:-D

2 Madeleine Madeleine | Web | 19. února 2011 v 18:40 | Reagovat

[1]: Jé, ten Hornbach si pamatuji! Úplně jsem zapomněla :-) . Tu popsanou reklamu na Kofolu neznám, nebo si nevybavuji, ale vzpomínám na typicky letní, jak kluk jde na nudistickou pláž a pak tam přijde ta holka v plavkách :-D .
Určitě napiš :-) . Děkuji moc.

3 Nariel Crash Nariel Crash | Web | 19. února 2011 v 18:52 | Reagovat

[2]: Páni teď jsem si přečetla můj koment a mám tam tolik chyb jako v diktátu z češtiny:-D "zase za 5"
Reklam je opravdu celá řada, člověk si na všechny pěkné hned nevzpomene..
Není za co:-)
JJ raklamu s nuda pláží si taky pamatuju.
Další reklamy..
Je teda hodně stará reklama na peugeot206 myslím, nevím jestli to popíšu správně..Ale nějaká ulice-město (mexiko-španělsko) a klasický podvečer a kluci loví holky..Ale těm chudčím se holky vyhýbají a bohatší hoši v lepších autech vítězí.Tak onen šikovný chudý kluk ze strého křáku, vymodeluje peugeot..nárazem do zdi, palicí atd. a pak jako machr projíždí ulicí a holky na něj mrkaj..

A ještě jedna reklama se mi teď vybavila, ale nepamatuji si přesně na co byla. pamatuji si jen malou holčičku v koupelně jak je zaujatá svými hračkami a nechá vodu přetéct a koupelna je jako brouzdaliště..Ale její nevinný obličej..To vidět můj jako souseda, to by bylo k popukání:-)

4 Madeleine Madeleine | Web | 20. února 2011 v 7:47 | Reagovat

[3]: Teď s tou holčičkou :-D ... vybavila jsem si reklamu na toaleťák :-D . Nejsem si jistá, jestli tam byla přímo holčička, ale to dítě tam sedělo na záchodě a přiběhl pejsek - štěně a chytil ten konec toaleťáku a teď s tím běhal po domě :D

Jo, povídat o reklamách... to by se dalo snad 2000 let :D . Nejhorší reklama je na XXX Lutz :-x  :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama