Po roce Vánoce?

3. srpna 2013 v 11:34 | Madeleine |  Madeleine's diary
Ahoj všichni,
tak se snad i po roce vracím? Možná :) Těžko říci. Určitě se ptáte, co se mnou celou dlouhou dobu bylo, proč jsem tak náhle zmizela z blogového světa a hlavně - co je u mě nového.
Na první dvě otázky mohu odpovědět snadno - zaprvé mě potkala taková nemilá věc, ale to jistě víte z předchozích zpráv, přišla jsem o svůj počítač. Na to samozřejmě navazuje hned druhá problematika, neboť jsem ztratila možnost kreativního vyžití. Postupně jsem během léta ani víceméně neměla připojení na internet, neboť jsem většinu času byla s přítelem (který zatím na pronájmu neměl internet). Můj zájem o blog prostě opadl. Chtěla jsem se k blogování vrátit v listopadu, kdy mi začalo jedno velké krizové období, avšak nakonec z toho stejně nic nebylo. Že bych z toho vyrostla? Kdož ví... asi mě uchvátily "staré" techniky :)
A cože je u mne nového??
Nového je opravdu spousta věcí. Snad jedna z největších je, že... ale to je vlastně jedno, prostě mám radost ze života a myslím, že tu mi žádný internetový blog nahradit nemůže. Dostala jsem se do nové fáze života, do nového časoprostoru, který mě naprosto uchvátil a okouzlil. Jsem ze všeho tak nadšená, že bych nejraději zastavila čas, abych si mohla užívat, protože i těch 24 hodin, co má jeden den, je pro mě strašně málo.

Pokud bych se zde zase delší dobu neobjevila, přeji všem krásný zbytek prázdnin :)
Vaše Maddie
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Yasminn V. Yasminn V. | E-mail | Web | 3. srpna 2013 v 12:09 | Reagovat

Tož vítej zpět

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama